تقدیر از کارکنان مرکز بهداشت دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1399/10/3 | 
مراسم تقدیر از کارکنان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی میرکبیر همزمان با روز پرستار با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر کل فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر سیاوش خرسندی معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این مراسم گفت: کارکنان مرکز بهداشت، کادر درمان دانشگاه و مرکز HSE دانشگاه با شیوع بیماری کرونا فعالیت های زیادی به صورت شبانه روزی انجام دادند.
وی افزود: بدون حضور و فعالیت های این افراد اقدامات دانشگاه در دوران شیوع بیماری کرونا امکان پذیر نبود.
معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: در خصوص مقابله با کرونا مرکز بهداشت و HSE دانشگاه فعالیت گسترده ای داشته اند و مرکز بهداشت دانشگاه در حوزه غربالگری و مشاوره تخصصی فعالیت دارد.
دکتر خرسندی تاکید کرد: مرکز بهداشت دانشگاه به عنوان بازوی کمیته سلامت برای اجرای پروتکل های بهداشتی تلاش می کند.
وی گفت: با تلاش ، پیگیری و حضور مستمر کارکنان مرکز بهداشت و HSE دانشگاه در خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای اجرای پروتکل های بهداشتی حتی یک مورد ابتلا به بیماری کرونا گزارش نشده است.
معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: اگر چند مورد گزارش از ابتلا به بیماری کرونا نیز اعلام شده منشا آن بیرونی بوده و مربوط به دانشگاه نبوده است.
دکتر خرسندی اظهار داشت: واحدهای ما در تدوین و رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار جدی بودند که این امر موجب شده که دانشگاه در حوزه مقابله با کرونا کارنامه خوب و درخشانی داشته باشد.
مهندس سید جواد طباطبایی مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: کارکنان مرکز بهداشت و HSE دانشگاه تلاش های زیادی برای ارتقا سلامت و جلوگیری از بروز بیماری کرونا اجام داده اند که این تلاش ها موجب شده تا فعالیت های دانشگاه به صورت مستمر و پایدار اجرا شود.
 
تقدیر مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه از کارکنان مرکز بهداشت و درمان
همچنین به مناسبت روز پرستار در مراسم جداگانه ای  با حضور آقای غلامعباس حاج بیگی مدیر امور اداری و پشتیبانی ، آقای سید محمد تقی زاده معاون مدیر و رئیس اداره کارگزینی و آقای مسعود قریشی رئیس اداره رفاه از کارکنان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم آقای حاج بیگی ضمن تبریک روز پرستار از زحمات و تلاش های کارکنان مرکز بهداشت و درمان در دوران کرونا تقدیر و تشکر کرد .